امروز سه شنبه 29 مهر 1399
adibasiatajhiz.cloob24.com
0

1)لوله فولادی برق مشکی:

این نوع لوله فولادی برق، که عمدتا به وسیله رنگ در برابر زنگ زدگی مقاوم می شود، را می توان درفضای داخلی بناها، در بتن، مورد استفاده قرار داد. کاربرد این قبیل لوله فولادی برق در ارتباط مستقیم با زمین، و یا در جاهایی که در برابر نفوذ عوامل زنگ زدگی و خوردگی شدید است مجاز نخواهد بود.

2)لوله های فولادی گالوانیزه (لوله های فولادی گالوانیزه درز جوش):

اینگونه لوله فولادی برق و متعلقات آن، که در برابر زنگ زدگی و خوردگی بامواد مقاومی مانند روی یا کادمیم، از داخل و بیرون پوشیده می شود، می توان زیر اندود گچی مورد استفاده قرارداد.

3)لوله فولادی گالوانیزه عمقی داغ:

این نوع لوله فولادی برق و متعلقات آن در لوله کشی های روکار، که در فضای بیرونی انجام می گیرد، و یا در مواردی که لوله های برق در معرض عوامل زنگ زدگی و خوردگی قرار می گیرد مانند محل های با رطوبت بالا و همچنین در مواردی که مقاومت مکانیکی بالا مورد نیاز است می بایست مورد استفاده قرار گیرد.

4)لوله های فولادی گالوانیزه بدون درز ضد انفجار:

این گونه لوله فولادی برق و متعلقات آن، در لوله کشی های مناطقی که امکان انفجار و آسیب فیزیکی وجود دارد باید به کار برده شود.


5)لوله فولادی قابل انعطاف (لوله فلکسیبل):

در مواردی که لوله فولادی برق از درز انبساط ساختمان می گذرد و یا برای متصل نمودن برق به موتورها یا دستگاههایی که فعالیت آنها با ایجاد لرزش همراه است می توان از لوله فولادی قابل انعطاف متناسب با نوع لوله کشی استفاده کرد. درون این نوع لوله برق باید دارای پوششی از لاستیک، یا مواد مشابه جهت انعطاف باشد.

تبلیغات متنی
فروشگاه ساز رایگان فایل - سیستم همکاری در فروش فایل
بدون هیچ گونه سرمایه ای از اینترنت کسب درآمد کنید.
بهترین فرصت برای مدیران وبلاگ و وب سایتها برای کسب درآمد از اینترنت
WwW.PnuBlog.Com
ارسال دیدگاه